SALA NA GODZINY to jedyne miejsce na mapie Wrocławia,w którym istnieje możliwość zorganizowania szkolenia, warsztatów czy spotkania dostosowanego do swoich potrzeb.
Minimalistyczny, czysty wystrój sal pozwala na ich dostosowanie pod dowolną formę wynajmu.
Nasze lokale są idealne do przeprowadzenia zajęć ruchowych, jak również szkoleń i warsztatów, które wymagają kameralnej, intymnej atmosfery. Lata doświadczeń pozwoliły nam na usprawnienie procesu wynajmu do takiego stopnia, że wszystko odbywa się w formie samoobsługi. Jednocześnie, jesteśmy z Państwem w stałym kontakcie w razie pytań lub potrzeby pomocy w realizacji wynajmu.
Wszystkie nasze sale na co dzień są przystosowane do zajęć ruchowych, czyli udostępniana jest pusta przestrzeń. W ramach wyposażenia dostępne są stoły i krzesła, dzięki czemu możliwe jest przeorganizowanie lokalu w salę szkoleniowo-wykładową.
Dodatkowo dysponujemy sprzętem szkoleniowym (flipchart, rzutnik).
Oferta każdorazowo jest szyta na miarę, a Państwo sami decydują, czy wynajem odbywać się ma na godziny, dni, czy cały weekend.
To, co wyróżnia nas na tle konkurencji to przede wszystkim elastyczność, otwartość na potrzeby Klienta, jak również przyjemna, życzliwa atmosfera współpracy.

Sala 41

Sala 41 to kameralny lokal o powierzchni ok. 30 m. Znajduje się na niskim parterze niedaleko recepcji działającej 24h/dobę. Na sali jest umywalka z dostępem do wody, dlatego aranżacja kącika kawowego to nie problem.
Na wyposażeniu do Państwa dyspozycji jest lustro, stoły, krzesła i flipchart z tablicą suchościeralną.
Sala idealnie nadaje się na kameralne spotkania do 15 osób.
Cennik wynajmu na organizację zajęć grupowych przedstawia tabela.
UWAGA! W przypadku wynajmu sali na zajęcia bez obuwia zmiennego, cena wynajmu na godziny jest wyższa i wynosi 60zł/h.

 

Sala 324

Sala 324 to lokal o powierzchni ok. 50 m. Znajduje się na drugim piętrze budynku NOT. Jest to idealne miejsce do realizacji szkoleń, warsztatów i spotkań dla ok. 25 osób.
Na sali znajduje się lustro i głośnik, dzięki czemu jest to świetne miejsce na realizację zajęć ruchowo - tanecznych.
Na wyposażeniu mamy dostępne również stoły i krzesła
z pulpitami, co pozwala w kilka minut zamienić przestrzeń na salę warsztatową, wykładową lub szkoleniową.
Na życzenie Klienta możemy udostępnić flipchart z tablicą suchościeralną oraz rzutnik.
Cennik wynajmu na organizację zajęć grupowych przedstawia tabela.
UWAGA! W przypadku wynajmu sali na zajęcia bez obuwia zmiennego, cena wynajmu na godziny jest wyższa i wynosi 80zł/h.

 

Warunki wynajmu

Czas wynajmu
Czas wynajmu liczony jest od momentu przekazania kluczy do zdania lokalu.
Rezerwacja
W celu zarezerwowania terminu w kalendarzu, należy uiścić opłatę o wartości 50% wynajmu. Pozostałą część należy uregulować tydzień przed rozpoczęciem wynajmu. W razie rezygnacji, część rezerwacyjna nie ulega zwrotowi. Jeśli nie maja Państwo jeszcze zebranej grupy, możemy wstrzymać się z opłatą rezerwacyjną do momentu uzbierania minimalnej ilości osób.
Sprzątanie sali
Sala powinna zostać zdana w takim samym stanie, w jakim została wydana. Istnieje możliwość skorzystania z dodatkowo płatnej usługi sprzątania (200zł).
Dostępny sprzęt
Na salach dysponujemy lustrami, krzesłami, stołami, nagłośnieniem i czajnikiem na wodę. Należy wcześniej zgłosić chęć skorzystania z dodatkowego sprzętu.
Na życzenie Klienta możemy udostępnić mikrofon, flipchart z tablicą suchościeralną i rzutnik. Za dodatkową opłatą (50zł) udostępniamy 9 litrowy warnik, który pozwoli zorganizować mały kącik kawowy.
Kaucja
W przypadku wynajmu, podczas którego na salę będą wnoszone poczęstunki i napoje, wymagana jest kaucja w wysokości 200zł (zwrotna po zdaniu posprzątanej sali).

W przypadku cyklicznych szkoleń i stałej współpracy, oferujemy indywidualne warunki najmu dostosowane do potrzeb Klienta.