Dlaczego przyjęcie na sali?

SALA NA GODZINY to możliwość wynajmu lokalu na elastycznych warunkach. Nasz model biznesowy pozwala na zorganizowanie przyjęcia dostosowanego do indywidualnych potrzeb.

 

 

Wynajem sali na samodzielną organizację imprezy jest świetną alternatywą organizacji przyjęcia w domu. W naszej ofercie znajdą się sale przy ul. Piłsudskiego 74 (budynek NOT). Jeżeli nasze sale nie spełnią Państwa oczekiwań, możemy zaproponować alternatywne lokalizacje u naszych partnerów biznesowych, z którymi współpracujemy w innych lokalizacjach.

 

 

O wszystkich szczegółach decydują Państwo sami:
– zamówienie cateringu czy własny poczęstunek,
– samodzielna organizacja czy skorzystanie z usługi kompleksowej organizacji eventu,
– wynajem sali w ciągu dnia na godziny czy impreza do białego rana.

 

 

W chwili obecnej w naszej ofercie znajdą Państwo 2 sale. W obu salach jest możliwość organizacji imprezy trwającej do późnych godzin nocnych. Wszystkie lokale spełniają podstawowy standard, czyli w ramach wynajmu otrzymują Państwo do dyspozycji stoły i krzesła, a przy każdej z sal znajduje się łazienka z toaletą.

 

Wynajem sal na całą noc

 

Wynajem sal na godziny

Przyjęcie nie zawsze oznacza imprezę nocną. Nasi Klienci często korzystają z sal na organizację urodzin, spotkań rodzinnych, baby shower, przyjęć dla dzieci, komunii i innych imprez okolicznościowych, które trwają kilka godzin w ciągu dnia. Wtedy wynajem odbywa się na godziny, max. do 24.00.

 

 

W godzinach rezerwacji należy uwzględnić czas potrzebny do przygotowania sali (ustawienia stołów i krzeseł, ozdob, poczęstunków) oraz posprzątania sali (doprowadzenie jej do stanu przed rozpoczęciem wynajmu).
Sala 41
85zł/h
Max. 20 osób
Sala 324
100zł/h
Max. 30 osób

Warunki wynajmu

Czas wynajmu
Czas wynajmu liczony jest od momentu przekazania kluczy do zdania lokalu. Sala udostępniana jest o g. 16.00 w dniu przyjęcia i należy ją zdać do 10.00 następnego dnia (posprzątaną).
Rezerwacja
W celu zarezerwowania terminu w kalendarzu, należy podpisać umowę i opłacić wynajem.
Sprzątanie sali
Sala powinna zostać zdana w takim samym stanie, w jakim została wydana. Oznacza to, że przed zakończeniem wynajmu należy zabrać swoje rzeczy i posprzątać salę, tj. umyć i złożyć stoły oraz krzesła, a także umyć podłogę. Wszystkie środki czystości i sprzęt jest dostępny, jeśli chcą Państwo z niego skorzystać wystarczy zgłosić ten fakt z jednodniowym wyprzedzeniem. Istnieje możliwość skorzystania z dodatkowo płatnej usługi sprzątania po przyjęciu (200zł) – wtedy zwolnieni są Państwo ze sprzątania podłóg i należy jedynie zabrać swoje rzeczy i wyrzucić śmieci.

DODATKOWE USŁUGI